Bramy garażowe

Bramy garażowe mają stanowić zabezpieczenie pomieszczenia, ale muszą też być wygodne w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy garażowe o różnych konstrukcjach i mechanizmach działania – segmentowe, roletowe lub uchylne. Każdy rodzaj bramy ma swoje cechy charakterystyczne, dzięki czemu Klient może dopasować wybór do swych preferencji oraz możliwości finansowych. Wszystkie oferowane bramy garażowe charakteryzuje solidność i bezpieczeństwo użytkowania.


W zakresia bram garażowych współpracujemy z:

Loga

Bramy segmentowe:

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą garażową.

Bramy segmentowe

Bramy roletowe:

Bramy roletowe są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę użytkowania. Bramy roletowe to bramy w standardzie z automatem, wyposażone w wyłącznik. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu.

Bramy roletowe

Bramy segmentowe:

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.

Bramy segmentowe

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o napędach i akcesoriach do bram garażowych

Ani-Max-Okna, ul. Sejmowa 4, 93-024 Łódź, tel. 42 682 33 22, kom. 509660118,