Okna drewniane

Drewno to piękny i naturalny materiał wyróżniający się wśród materiałów budowlanych niepowtarzalną elegancją, który doskonale komponuje się z wyposażeniem Twojego mieszkania.

Okna drewniane są bardzo trwałe, dzięki stosowaniu najnowszych farb i lakierów nie ma potrzeby ich malowania przez długie lata i są one doskonale zabezpieczone przed szkodnikami i działaniem atmosferycznym.

Nie mają wpływu na otoczenie, ponieważ do malowania i konserwacji stosuje się dziś wyłacznie środki ekologiczne.

Okna drewniane

Połączenie wysokiej estetyki oraz ponadczasowej trwałości sprawia, że okna drewniane, pomimo dużej popularności stolarki z PCV, wciąż cieszą się popularnością wśród Klientów i spełniają ich oczekiwania w różnego rodzaju obiektach. Mamy Państwu do zaproponowania rożne rodzaje okien – jednoramowe cieszące się ogromną popularnością, zespolone wykorzystywane w Polsce od 40 lat, skrzynkowe i ościeżnicowe stosowane najczęściej w zabytkach i starszym budownictwie, a także posiadające zwiększoną odporność na działanie czynników zewnętrznych drewniano-aluminiowe. Bez względu na wybór rozwiązania, zapewniamy jego wysoką jakość i indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb parametry techniczne.

Ani-Max-Okna, ul. Sejmowa 4, 93-024 Łódź, tel. 42 682 33 22, kom. 509660118,