Oferta - Zabudowy bezramowe

Zabudowy bezramowe

Zabudowa bezramowa, to zabudowa pozbawiona pionowych profili aluminiowych. Sa to panele całoszklane wypełnione szybą hartowaną od 6 mm w górę, w zależności od gabarytów i wysokości kondygnacji, parcia wiatru.Pierwszy panel jest otwierany do wewnątrz, każdy następny przesuwany i również otwierany. Panel nie może być szerszy niż 650 mm. Mogą być dwa wypięcia ( otwieranie na dwie strony ), ale w tym rozwiązaniu dana ilość paneli jest przypisana do danego wypięcia.

Bezramowy system zabudowy balkonu to trwałe i bardzo bezpieczne materiały, między innymi najwyższej klasy aluminium. Dzięki zastosowaniu malowania proszkowego lub wytrawiania (tzw anodowanie) otrzymane aluminium jest schludne i estetyczne w kolorze srebrno-szarym. 

Jak działa system bezramowy?

W systemie tym panele szklane są przesuwno-składane. Dzięki zastosowaniu takiej innowacji możemy uzyskać niesamowity efekt estetyczny, ale również wysoką funkcjonalność. To bezpieczne użytkowanie zabudowanego tym sposobem balkonu lub loggi. Całość oczywiście jest uszczelniona i zabezpiecza nas przed warunkami atmosferycznymi (śnieg, deszcz, wiatr), a także innymi czynnikami z zewnątrz (kurz i pył).

Dlaczego system bezramowy?

Niewątpliwą korzyścią systemu bezramowego jest dostosowanie go idealnie do istniejących już rozwiązań architektonicznych. Ten system sprawdza się także w przypadku skomplikowanych konstrukcji balkonów i loggi. 

Najważniejsze korzyści systemu bezrymowego:

- nowa technologia

- prostota montażu i użytkowania

- wysoka trwałość

- brak ograniczeń widoku z balkonu

- zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi

- walory ozdobne i estetyczne

- prostota utrzymania czystości