Oferta - Zabudowy ramowe

Zabudowy ramowe

Ramowy system zabudowy balkonu to bardzo lekka konstrukcja, odporna na działanie czynników pogodowych cechuje się rozbudowanym systemem profili aluminiowych. Doskonale sprawdza się w zabudowach balkonu oraz tarasu.

Działanie oraz szczelność

System działa w oparciu o solidnie osadzone panele szklane w prowadnicy. Poszczególne skrzydła przesuwają się w linii prostej na boki na specjalnych prowadnicach. Dzięki specjalnej konstrukcji możliwe staje się również uszczelnienie pomiędzy poszczególnymi panelami. Sąsiadujące ze sobą segmenty zahacza się o siebie dzięki specjalnemu kołnierzowi. Za uszczelnienie w systemie odpowiada uszczelka tekstylna, która nie pozwala również na przenikanie wiatru.

Dla kogo system ramowy?

Jest to dość uniwersalne rozwiązanie, które z powodzeniem stosować można w przypadku balkonów, loggi i tarasów, a także zarówno w nowych, jak i modernizowanych właśnie budynkach. W każdym z przypadku estetyka stoi na bardzo wysokim poziomie. 

System przesuwny ramowy MAX

To nowoczesny system dedykowany pomieszczeniom nie wymagającym ogrzewania. Zastosowane są tu profile aluminiowe o zwiększonej sztywności. Takie rozwiązania pozwala na stosowanie przeszkleń o wysokości nawet 3 metrów. To bardzo solidna i szczelna konstrukcja zabudowy.